Al lang niks meer gepost zie ik..
JDM B16A 2nd gen.

Nog een extra AT rad, motorsteunen etc.

P30 AT ecu (thank god

)

99-00 Achterbumper en Honda Sport achterlip

Energy Suspension PU bushings

Of niet

Mijn zoektocht naar donor-bomen was snel afgerond, Tom1186 is the man

Wat toen volgde was 2 dagen strippen strippen en nog eens strippen...

Vriend van me moest olie bestellen voor zijn EK4, ook maar wat dingen voor mij mee laten verzenden

De voorbije dagen bezig geweest met het demonteren van alle kabelbomen in de EK4, het dashboard, pedalen etc..
Vele dingen worden voorzien van een laklaag aangezien ze van fabriek af onbehandeld (en ondertussen dus deels verroest) zijn.
Zo kwam het onder het dashboard uit

Eerste laag

Voor zo'n gevallen gebruik ik graag Hamerite.. Even erover gaan met boormachine + stalen borstel, ontvetten met thinner en spuiten!
In de tussentijd heb ik ook al vele uren aan de interieurkabelboom besteed.. Alles omvormen van RHD naar LHD bleek toch een pak ingewikkelder dan verwacht! Mede door al de extra AT bekabeling en de ABS. Het oorspronkelijke plan was om zoveel mogelijk te tucken. Maar ik heb nu besloten dat ik het zekeringenblok van de ABS (voorlopig) in het motorruim ga laten. Batterij en zekeringkast verhuizen respectievelijk naar de koffer en het dashboard.
Ik heb een hele hoop sleeving/pluggen/tape/clips/doppen etc. besteld, wanneer die binnen komen wordt het terug een kabelboom ipv een hoop losliggende kabels..
Driving takes three abilities: Accelerating, braking, and turning. More power only helps acceleration. Lower weight helps all three.