Benieuwd naar het spul van Bolt Boys.
Altijd updaten

$1 schreef:$2oed bezig man, kabelboom links kun je volgens mij zonder solderen/verlengen zo tucken, dus langs de koker en naar binnen toe. Rechterkant dus met de zekeringkast zul je wel moeten verlengen. En verlengen van de accu kabel + zul je moeten zekeringen naar mijn weten. Gebruik dezelfde dik in ieder geval. Of compleet nieuwe met nieuwe ogen er aan.
Benieuwd naar het spul van Bolt Boys.
Altijd updaten
$1 schreef:$2ul je moeten zekeringen naar mijn weten
$1 schreef:$2ad ik da geweten da ge bij bolt boys ging bestellen
?$1 schreef:$2a zie het nu, extra zekering er tussen. Lees ik toch vaker dat ze dit doen bij het naar achter plaatsen van de accu.
.$1 schreef:$2xtra zekering hoeft niet,wou destijd s het ook doen bij mijne,maar als je dan start springt die zekering continu
$1 schreef:$2$1 schreef:$2a zie het nu, extra zekering er tussen. Lees ik toch vaker dat ze dit doen bij het naar achter plaatsen van de accu.
Was nog niet in me opgekomen.
$1 schreef:$2xtra zekering hoeft niet,wou destijd s het ook doen bij mijne,maar als je dan start springt die zekering continu
Heb jij dikkere kabels genomen voor de afstand accu in de koffer - startmotor en voor de zekeringsmodules?
$1 schreef:$2gewoon zelfde dikte als batt ,zekeringkastje heb ik op dezelfde plaats laten staan,dat hoefde voor mij niet
$1 schreef:$2$1 schreef:$2gewoon zelfde dikte als batt ,zekeringkastje heb ik op dezelfde plaats laten staan,dat hoefde voor mij niet
Gewoon zoals origineel dus? Als je accu vanachter zit moest je die toch ook verlengen/vervangen?
Ik heb 3 kabels komend van de plus. 1 naar de startmotor en 2 die elk naar een zekeringskastje gaan. Die moet je toch ook verlengen/vervangen vanaf je je accu achteraan plaatst?
$1 schreef:$2is eig allemaal moeilijk uit te leggen hoe ik het heb gedaan,beste is om eens irl te zien












Gebruikers op dit forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] en 3 gasten