ge gaat zowizo een pre-facelift ek4 kabelboom of een op maat gemaakte kabelboom moeten hebbe omdat de motorfiches die bij een pre-faclift binnenkomen zijn helemaal anders dan die van een obd2a die ge in andere hondas gaat vinden (del sol of integra bv). de fiches van u civic zijn indentiek aan de obd1 fiches enkel dat een obd1, 3 fiches telt en een pre-faclift civic er maar 2 heeft ( die aan u ecu komen)
deze fiches heeft u civic (er zit ook nog een groene connector die van de motor komt die niet naar u ecu ga maar ook op een groene connector moet bevestigd worden daar heb ik geen pinouts van gevonden maar die connector verschilt tussen facelift en pre-facelift):
http://dodo-upgrades.nl/pinoutD14.htm dit is een obd1:
http://dodo-upgrades.nl/pinoutp06p28p30.htmen deze is de obd2a die je bedoelt (del sol d16y8 bevoorbeeld):
http://dodo-upgrades.nl/pinoutOBD2a.htmdus bij andere honda modellen hebt ge geen groene connector die aan u kabelboom hang die van de motor komt. en dat geeft moeilijkheden zoals alternator die ni gaat enz, en bij de pre-facelift zit er teveel verschil op de ecu connectoren ook dat deze standaard motorkabelbomen enkele sensoren niet heeft zoals ge op de pinouts kunt zien.
de civic faclift is wel obd2b maar deze heeft ook als nadeel dat er nog een groene connector van de motor komt.
voor deze zou je dan een kabelboom van ek4 faclift moeten hebben.
die van een ek9 zou ook gaan ..... (alleen hier dan ook opletten hebt ge facelift = facelift kabelboom nodig, pre facelift = pre-facelift kabelboom nodig)
alleen dat de kabels langs de andere kant binne komen dus moeten alle draden verlengd worden ( waar ook problemen van kunnen komen)
ik hoop da ge er aan uitkunt want het is ni makkelijk uit te leggen door het hier neer te typen
