Pagina 1 van 1

Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: ma 13 jan 2014, 11:54
door Soragon
Ben van plan om mijn audio is wat te verbeteren in de Sol, maar ben dus dus een volledige leek in...

Wat is er voor de moment aan te raden om te vervangen? Voor zover ik weet is alles stock.
Ik hoef geen johnny installatie, maar wil toch graag wat voller en luider geluid in de auto.

Iemand enige voorstellen of voorbeelden van wat hij heeft steken?

Alvast bedankt!

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: ma 13 jan 2014, 11:59
door dom
wel ik heb de speakers gewoon vervangen maar de achterste speakers zitten zo hard achter de zetels, de plaatsing is gewoon kompleet ruk.
Steek een goeie headunit (cd speler) en vervang gewoon alle 4 de speakers in de wagen zelf.
Als je graag een subwoofer bijsteekt dan zou ik voor een platte gaan die onder de zetel past en een aparte versterker.

voor de speakers kzou zeggen JBL of Focal.

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: ma 13 jan 2014, 12:29
door WhiteSol
Toen ik matti zijne SiR ging halen vond ik da die muziek echt wel heel goe speelde, en een thuisgekomen ben ik dan ook op zoek gegaan naar de kleine woofer die ik dacht dat erin zat.

Tot mijn verbazing zaten er enkele 4 gewone speakertjes in,nothing fancy en een pioneer radio'ke maar den hele cockpit was ingepakt met dynamat geluidsisolerende folie ... echt nen aanrader :D Ok tis wel ff het interieur strippen maar echt wel dik de moeite :goed:

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: ma 13 jan 2014, 13:19
door DelSolTypeR
ik heb nog 2 heel goed spelende boxen uit mijn Del Sol gehaald om in je deurpanelen te steken. Merk ontglipt me nu wel even, maar ze gingen wel met gemak over mijn Buddyclub en Invidia uitlaat..
dat in combinatie met de andere coaxials en tweeters die er achter mijn zetels zaten had je zeker geen last om muziek te horen. :)
moest je interesse hebben in de voorste boxen, voor 20 euro mag je ze hebben. Ik kan je eventueel ook foto's geven van wat er achter mijn zetels zat. Heb ik ook nog liggen

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: ma 13 jan 2014, 19:41
door Soragon
Heb zeker interesse in foto's en die speakers, ik hoef niks al te fancy maar momenteel hoor ik helemaal niet veel op de luidste stand:p
En dat ze mijn pioneer headunit gestolen hebben en ik nu terug OEM cassetteradio heb steken helpt ook niet echt.

Heb gwn eens een goed voorbeeld van iemand nodig en dan ben ik vertrokken:D

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: di 14 jan 2014, 01:18
door DelSolTypeR
pm gestuurd :)

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: di 14 jan 2014, 03:34
door WhiteSol
Kheb nog wel n goeie pioneer headunit liggen, mag wegvoor 40 € .. cd/mp3/usb en blabla :)

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: wo 15 jan 2014, 00:21
door Soragon
Ga delsoltyper zijn "install" overkopen;) Welk type juist white? Is wrs ook wel in orde, mijn oude pioneer speelde ook goed^^

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: wo 15 jan 2014, 13:45
door WhiteSol
$1 schreef:$2a delsoltyper zijn "install" overkopen;) Welk type juist white? Is wrs ook wel in orde, mijn oude pioneer speelde ook goed^^



Da weet ik nie zo direct :D

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: wo 15 jan 2014, 15:48
door Soragon
Als ge mij da kunt laten weten neem ik hem wrs wel over:p

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: wo 15 jan 2014, 16:16
door WhiteSol
$1 schreef:$2ls ge mij da kunt laten weten neem ik hem wrs wel over:p


ff uit menne tamme stoel gekomen :-) DEH-P6000UB ;)

Re: Audio Del Sol

BerichtGeplaatst: do 16 jan 2014, 00:42
door Soragon
Verkocht!