Pagina 1 van 1

Versnellingsbak D14A1 in een D14Z6

BerichtGeplaatst: za 09 aug 2014, 09:34
door Vjeetn
Enkel specifieke vragen over dit model! al de rest => off topic gedeelte!
Vraag beantwoord? laat het topic open voor je mede-honda rijder (dus niet wijzigen in "mag dicht")

Hallo allemaal,

Ik rijd met een Civic EP1 1.4LS bouwjaar 2004 en heb zoals velen last van de kinderziekte... de lagers in de versnellingsbak.

Ondertussen rijd ik hier al zeer lang mee rond en uiteraard is de schade erger en erger geworden. Nu begint hij al vanzelf uit derde vitesse te springen :?
Gezien een revisie veel geld kost (zeker via officiële Honda garage) ben ik zoek naar een versnellingsbak voor dit type of iets die erin past en zelfde specs heeft.
Nu heb ik iemand gevonden die een versnellingsbak verkoopt van motor D14A1 en is mijn vraag of dit in de mijne, een D14Z6, zo passen?

Sorry als dit een domme vraag lijkt maar zelf ken ik bitter weinig van auto's :)
Ik ken echter wel iemand die een versnellingsbak kan steken maar hij weet ook niet welke types onderling verwisselbaar zijn.

Alvast bedankt!

Re: Versnellingsbak D14A1 in een D14Z6

BerichtGeplaatst: za 09 aug 2014, 10:13
door vtiprelude
nee past nie,das toch met kabelbediening den a1!

en gij hebt er eentje met hydrolische bediening!

indien intresse,pm me maar ik heb nog een ep1 in afbraak staan met een goeie boite onder,met nog geen 80.xxxkm op teller!

Re: Versnellingsbak D14A1 in een D14Z6

BerichtGeplaatst: za 09 aug 2014, 10:32
door Vjeetn
Misschien ligt het aan mij maar ik kan geen PM sturen? Ik krijg de melding dat de gebruiker niet (meer) bestaat.
Edit: had de tekst in het verkeerde veld getypt, nu is het gelukt

Dit was mijn bericht:

Goeiemorgen,

Bedankt voor de snelle reactie op mijn bericht :)
Hoeveel is uw vraagprijs voor de versnellingsbak?

Zoals ik al zei, ik heb weinig kennis van auto's dus ik ben zelfs niet zeker of het type correct is :oops:
Volgens mij is dit toch een EP1 1.4LS met facelift?
Afbeelding

Bedankt.
PS: Antwoorden mag eventueel ook via mail naar vjeetn [at] gmail.com

Re: Versnellingsbak D14A1 in een D14Z6

BerichtGeplaatst: za 09 aug 2014, 11:25
door Nasty
Bij mijn weten zijn alle ep1 en ep2 versnellingsbakken gelijk. Of je nu een LS, een SE of een sport hebt, maakt niet uit

Re: Versnellingsbak D14A1 in een D14Z6

BerichtGeplaatst: za 09 aug 2014, 11:26
door Yabz
Oei oei

Hoeveel km heb je?

Heb mijne vorige week laten vervangen voor een grote hap centjes

Re: Versnellingsbak D14A1 in een D14Z6

BerichtGeplaatst: za 09 aug 2014, 11:41
door Vjeetn
Bedankt voor de info!

Momenteel heb ik 120.000km maar de lagers begonnen al te slijten aan 80.000 à 90.000 !!!
Jammere zaak van Honda.

Had al wat opgezocht over dit euvel en gelezen dat Honda in sommige gevallen extended warranty gaf. Nu is de mijne 10 jaar oud, een beetje laat om aanspraak te maken zeker? :P