Picca's:
Em rijdt echt zalig en duidelijk goed verzorgd. Blokje kurkdroog gewoon.
Alle papieren en boekjes er nog bij, helaas rode sleutel die ontbreekt, wel 2 originele sleutels erbij.
Leuke meevaller was bij het nakijken van enkele facturen dat er 15.000 km geleden een nieuwe koppeling gestoken is.
Tegenvallers waren wel dat de mistlampen verdwenen waren, fiches zijn er wel, de lampen zelf ontbreken maar kosten in principe niet zo veel.
Wat ook niet echt leuk was is dat er geen airco in bleek te zitten ondanks in de advertentie stond van wel. In ieder geval komt er sowieso één in, is een must voor mijn broer.
Konden hem zeker niet laten staan aangezien een rode gewoon fucking zeldzaam is, we zijn Nederlanders, Polen en zelfs Tsjechen te snel afgeweest die de auto allemaal wouden komen halen, het geluk gehad als eerste gebeld te hebben.


